Cantine Paradiso

Primitivo 'Posta Piana' 2022
Geproefd op 10 december 2024

Cantine Paradiso, dat klinkt als een fantasienaam, maar heet naar de oprichter, een Zuid-Italiaanse wijnboer met de onwaarschijnlijke prachtnaam Angelo Paradiso. In 1954 begon hij hier, in Puglia, Cantine Paradiso.

En z'n kinderen en inmiddels kleinkinderen hebben goed les van 'm gehad en maken nog steeds karaktervolle wijnen van de inheemse Zuid-Italiaanse druiven. Zoals deze prima primitivo. Warm en zonnig, vol cacao en specerijengeuren, maar gelukkig minder zwoel en wulps dan veel andere primitiv's. Meer pit en beet. Helderder van geur en smaak, mooi wat bitter en straffe espresso in de afdronk als tegenwicht tegen al die rijpe geuren en smaken.

wine-score-star
Rood
- Italië - Italië
Producent: Cantine Paradiso primitivo >
14%
vol
Te koop bij Prijs
Colaris € 9.75
wine-score-star
Rood
- Italië - Italië
Producent: Cantine Paradiso
primitivo >
14%
vol
Te koop bij Prijs
Colaris € 9.75
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.