Prosecco met oogstjaar. En daarom beslist geen schroefdop. Dat is voor de onderkant van het putje. Abrikoos met wat gemorste poedersuiker, zacht appelig, iets amandel en een milde, zacht frisse afdronk. Illustreert dat prosecco onder een tientje toch kan smaken. Toegegeven, het is slechts een cent maar toch…Ook smakelijk: de rosé-editie.
2022
2022
2020
Te koop bij | Prijs |
Picnic | € 9.99 |
|
Pasta met gewokte snijbiet en feta-roomsaus, Traybake met aardappel, spinazie en ei, Healthy bowl met bloemkoolrijst en gerookte zalm, Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Aardappel Salade, Gevulde broodjes met ei en boerenkool, Courgettenestjes met een ei, Frisse lente minestrone, Courgettesoep met maïs, spinazie en rijst, Hele geroosterde bloemkool met citroen en geitenkaas |
2022
2022
2020
Te koop bij | Prijs |
Picnic | € 9.99 |
|
Pasta met gewokte snijbiet en feta-roomsaus, Traybake met aardappel, spinazie en ei, Healthy bowl met bloemkoolrijst en gerookte zalm, Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Aardappel Salade, Gevulde broodjes met ei en boerenkool, Courgettenestjes met een ei, Frisse lente minestrone, Courgettesoep met maïs, spinazie en rijst, Hele geroosterde bloemkool met citroen en geitenkaas ... |
Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.