Fat bastard

Chardonnay 2024
Geproefd op 22 maart 2025

Franse chardonnay uit Pays d’Oc met een jolig etiket en dito naam. Een overblijfsel uit de tijd sommige Engelsen zich niet wilden associëren met Franse wijnen? En sommige Franse producenten met gevoel voor humor en zelfspot speciale cuvées bedachten voor de Engelse markt? Waarschijnlijk alleen in mijn fantasie.

Een nijlpaard met Frans vaantje dat symbool staat voor “fabulously full-bodied” chardonnay. Aangenaam in zijn soort, zonder dat men op z’n Amerikaans de halve zagerij in een theebuiltje in het vat heeft gehangen. Goed in balans met z’n botertje, fruit en zachte zuren. Net als vorig jaar een hazelnootje, maar nu een beetje minder alcohol. Goede waar voor z’n geld.

wine-score-star
Wit
- Pays d’Oc - Frankrijk
Producent: Fat bastard chardonnay >
13%
medium
Duurzaam
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Albert Heijn € 5.79
wine-score-star
Wit
- Pays d’Oc - Frankrijk
Producent: Fat bastard
chardonnay >
13%
medium
Duurzaam
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Albert Heijn € 5.79
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.